Vítáme Vás na stránkách 1. oddělení školní družiny ZŠ Ovčárecká Kolín (paní vychovatelka Lenka Šubrtová).
Loučení 5.A.2316.JPG

A je tu loučení. Celý letošní rok jsme soutěžili v duchu slov písničky pánů Uhlíře a Svěráka. Jen konec známého textu jsme si trochu upravili.

Není nutno,není nutno,aby bylo přímo veselo,
hlavně nesmí býti smutno, natož aby byla nuda.

Na závěrečnou fotografii jsme se ( někteří ) trošinku "pošášovatěli". Vždyť klaun byl průvodcem naší celoroční soutěže.

Na fotografii se usmívají: Barča H., Markéta M., Matěj P., Sam F., Lukáš Z., Michal V., Nikola Š., Kristýna B., Michal C., Alena N. a Pavla A. Žáci 5.A se se školní družinou loučí, od září budou na druhém stupni.

Šášovéz 3.A.2330.JPG

A tohle jsou šášové ze 3.A.  I jim dobrá nálada většinou nechyběla. Na fotografování se náležitě připravili David V., David S., Adam S., Filip M., Matěj V., Lukáš P., Pavel V., Daniel P., Dominik K. a Jakub B. Chybí nám jen nemocný Vojta B.

Konec roku.2375.JPG

A už je tu konec školního roku. Letos byl poslední červnový den ve znamení loučení. Žáci 5.A odejdou po prázdninách na druhý stupeň, třeťáci přecházejí k paní vychovatelce Adámkové.

Rozloučit se se mnou přišli Bára, Markéta, Michal, Lucie, Adam, Matěj, Filip, Dominik, Jakub, Lukáš a Davidové. Děkuji jim za krásné kytičky i maličkosti pro radost.

Všechny děti zaslouží pochvalu za dobrou práci, soutěžního ducha a kamarádské chování. Rodičům pak děkuji za velice příjemnou spolupráci. Všem přeji krásné prázdniny plné sluníčka a dětem hodně úspěchů v novém školním roce.

L.Šubrtová

Pokud se vám na našich stránkách líbilo, přijďte se k nám zase brzy podívat. Určitě tu najdete něco nového!
© 2006 - 2014 Lenka Šubrtová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one