Vítáme Vás na stránkách 1. oddělení školní družiny ZŠ Ovčárecká Kolín (paní vychovatelka Lenka Šubrtová).
Celoroční soutěž
vyvoj_cloveka_denik-380.jpg
Ve školním roce 2013/2014 probíhá soutěž
"Putování časem"
DSCN0063.JPG
Za první měsíc nasbíraly děti dostatek bodů, abychom mohli začít s vybarvováním letošní předlohy. Spodní řada obrázků je za každodenní práci, horní řada za mimořádné soutěže a pochvaly. Mamuta si mohl vybarvit ten, kdo se zapojil do středečních besed o správném chování.
Podzimní diplomy - 3..JPG
Po prvních třech měsících školního roku byly sečteny všechny body. Ti nejlepší se mohli pochlubit více než čtyřiceti. Ovšem velmi dobře pracuje převážná část dětí. Diplomy dostali třeťáci za 1. - 5. místo, tedy za 45 až 29 bodů.
Podzimní diplomy - 4..JPG
Žáků čtvrté třídy chodí do našeho oddělení jen pět, proto dostali odměnu jen za 1. - 3. místo. Všechna děvčata zaslouží pochvalu.
S.9961.JPG
V prvním pololetí se většině dětí podařilo vybarvit hodně obrázků. Přibývají nejen ty ve spodní řadě, ale plní se i horní řada, v níž jsou obrázky za mimořádné soutěže a pochvaly. V lednu a únoru dostanou děti rotundu za krmení labutí, Karlštejn za obrázky a aktuality ze ZOH v Soči. Chystat se mohou na Golema, který bude za sběr papíru.
D.1.0042.JPG
Zimní období je za námi. I tentokrát pracovala většina dětí velmi dobře. Ve čtvrté třídě dostali diplomy:
1. místo Anička (27 bodů), 2. místo Dominik (24 bodů), 3. místo Kateřina (21 bodů).
D.2.0047.JPG
Ve třetí třídě byla hodnocena nejprve děvčata. Diplomy dostaly:
1. místo Sophie (30 bodů), 2. místo Terezka (29 bodů), 3. místo Anička (26 bodů), 4. místo Adéla (22 bodů), 5. místo Kateřina (21 bodů).
D.3.0048.JPG
Pochválit musíme také chlapce. Diplomy dostali:
1. místo David K. (30 bodů), 2. místo Ondřej (26 bodů), 3. místo David S. (25 bodů), 4. místo Pepa (24 bodů), 5. místo Jirka (23 bodů).
DSCN0002 – kopie.JPG
V červnu končí školní rok a tím i naše celoroční soutěž. Během ní si žáci postupně vybarvovali obrázky. V horní řadě za úspěchy v soutěžích a mimořádných akcích, které byly rozvrženy do všech deseti měsíců. V dolní řadě přibyl nový obrázek pokaždé, když se podařilo soutěžícímu získat deset bodů za práci ve školní družině.
Kopie - DSCN0011.JPG
Tradiční vyhodnocení celoroční soutěže bylo tentokrát složitější. Posuzovaly se nejen získané body, ale i aktivita při mimořádných akcích.
Ve čtvrté třídě byla nejlepší
Tereza J., Anna H. a Kateřina F.
Kopie - DSCN0014.JPG
Mezi děvčaty ze 3. třídy byly nejlepší: Sophie M., Tereza M., Anna V., Kamila Ž., Kateřina J. a Adéla J.
Kopie - DSCN0017.JPG
Diplom a čokoládovou medaili si odnesli i chlapci ze 3.A: David K., Ondřej M., David S., Vojtěch V. a Tomáš R.
Kopie - DSCN0019.JPG
Více či méně vybarvenou obrázkovou předlohu si všichni žáci vzali domů. Na předlohy tří nejlepších soutěžících se můžete podívat s námi.
Konec roku.9955.JPG
Letošním školním rokem nás provázela celoroční soutěž "Putování časem". Velká většina dětí zaslouží pochvalu za pracovitost, spolupráci ve skupině a pěkné chování. S dětmi se mi spolupracovalo velmi dobře a jako kolektiv budou patřit k těm třídám, na které i po letech člověk rád vzpomíná.

Rodičům děkuji za podporu a spolupráci, a všem přeji krásné prázdniny se spoustou sluníčka a pohody. Ráda se s některými žáky uvidím i v příštím školním roce při pravidelné práci v kroužku.

L. Šubrtová
Pokud se vám na našich stránkách líbilo, přijďte se k nám zase brzy podívat. Určitě tu najdete něco nového!
© 2006 - 2014 Lenka Šubrtová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one