Vítáme Vás na stránkách 1. oddělení školní družiny ZŠ Ovčárecká Kolín (paní vychovatelka Lenka Šubrtová).
Pochvaly prosinec.4831.JPG

To jsou oni. Pilní prvňáčci s prosincovými pochvalami.

Počítadlo leden.4828.JPG

Do předvánočního vyrábění a soutěžení se zapojila naprostá většina dětí. Bodíky utěšeně přibývají. Davidovi S. a Sophii dokonce nestačily kuličky na prosincovém řádku.  Také do modrého sloupečku jsme přidávali obrázky. V listopadu hvězdičku za dobré výsledky v pexesu    a v prosinci kytičku za správné chování u oběda.

Pochvaly leden..JPG

Je tu další velké chválení, tentokrát za leden. Deset bodů získali Sophie a David K., devět bodů Adéla J.(chybí na fotografii), osm puntíků mají na počítadle Anička a Jirka a na sedm se dostali Zuzana, Ondra a Tomáš. Pro pochvalu z minulého měsíce si přišel Honza, protože při lednovém rozdávání byl na horách.

Body po únorovém vyhodnocení5136.JPG

Další, tentokrát fialové puntíky, jsou rozdány. Podívejte se s námi, jak nám bodíky přibývají. V únoru dostalo pochvalu devět dětí. Z děvčat jsou nejlepší Sophie M., Terezka M. a Anička V. Nejpracovitějšími chlapci byli David K., Matěj P., Honza P., David S., Jirka S. a Vojta V.

Březnové pochvaly.JPG

V březnu byly děti opět pracovité, proto bylo uděleno devět pochval. Jedenáct bodů získala Sophie, deset dostal Honzík, devět bodů přibylo Aničce a Péťovi, osm zelených puntíků mají na počítadle Adélka J.        a oba Davidové a na sedm se dostaly Zuzana a Kamila.

Soutěž duben..JPG

Další jarní měsíc je za námi. Dubnových pochval bylo hodně.

Pochvaly za květen.JPG

Poslední letošní pochvaly za bodíky získané během jednoho měsíce jsou rozdány. Tentokrát mělo zaslouženou radost z veselé pochvaly    od májového kotěte deset dětí. Koncem června již budeme vyhlašovat vítěze celoročního snažení.

2
Pokud se vám na našich stránkách líbilo, přijďte se k nám zase brzy podívat. Určitě tu najdete něco nového!
© 2006 - 2014 Lenka Šubrtová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one